پکیج ویژه ترجمه کتاب

پکیج ویژه ترجمه کتاب

همانگونه که اکثر محققین و متخصصین حوزه کتاب و ترجمه معترفند، ترجمه کتاب تفاوت قابل توجهی با ترجمه سایر متون دارد زیرا کتاب ها و روایت های آنان دارای ظرافت ها و حساسیت هایی است که ترجمه آنها را به شدت دشوار و طاقت فرسا می نماید. از سوی دیگر،ترجمه کتاب می تواند نقش تاثیرگذار و مانایی بر ارتباطات و تعاملات میاناقوام و افراد متفاوت در نقاط مختلف جغرافیایی و زبانی بر جای بگذارد و به عنوان ابزاری مفید در راستای انتقال اندیشه ها، آیین ها، خواست ها، دانش ها و هنرها از زبانی به زبان دیگر بکارگیری گردد.

اکثر محققان این حوزه بر این عقیده اند که ترجمه مطلوب کتاب می بایستی شامل انسجام معنایی، لحن بیان هدفمند و جریان منطقی باشد. همچنین، انسجام مطالب و محتوای کتابها می بایستی به خوبی رعایت شود و این همراستایی و یکدستی می بایستی در تمامی سطوح زبانی، معنایی و مفهومی رعایت شود و این محتواها به گونه ای در کنار یکدیگر جایگذاری شوند تا هدف غایی کتاب را ترسیم نمایند. رعایت امانت در ترجمه و برگردان مطالب و صحیح و دقیق بودن محتوای ترجمه شده نیز از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردارند. از سوی دیگر، مترجم همواره می بایستی ارتباط موثری با نگرش ها، مقاصد و افکار نویسنده اصلی برقرار کند تا بتواند مفهوم و مقصود وی را به درستی و به گونه ای روان و مخاطب پسند منتقل نماید.

موسسه دیجی مترجم کاملا به این مساله اشراف دارد که ترجمه کتاب نیازمند دارا بودن تبحر و تجربه بسیار بالایی از جانب مترجم است و وی باید به مثابه یک کاوشگر حرفه ای به کنکاش موضوعات و درون مایه های مختلف و تخصصی همت بگمارد و ترجمه ای منسجم، مستدل، یکپارچه و روان ارائه نماید. در همین راستا، ما تلاش کرده ایم مجموعه ای از بهترین و زبده ترین مترجمین حرفه ای را گرد هم آوریم تا در جهت ارائه خدمات تخصصی ترجمه کتاب به مخاطبان گرامی خدمت رسانی مطلوبی داشته باشیم. نکته مهم و قابل تامل در این مسیر این است که تمامی ترجمه های ارائه شده توسط مترجمین حرفه ای ما نهایتا توسط گروه تخصصی ویراستاری، مورد بازبینی قرار می گیرند تا این اطمینان حاصل گردد که ترجمه ای مطلوب، یکپارچه و روان تقدیم کاربران و مخاطبان گرامی این موسسه می گردد.

ویژگی های ترجمه کتاب در موسسه دیجی مترجم:

  • انجام ترجمه توسط مترجم متخصص حوزه مد نظر
  • تنظیم نحوه پرداخت وجه با در نظر گرفتن بودجه کاربر
  • انجام ترجمه در کمترین زمان و با بهترین کیفیت
  • ویراستاری تخصصی پس از پایان ترجمه