ترجمه مکاتبات و اسناد تجاری و اداری

ترجمه مکاتبات و اسناد تجاری و اداری

مکاتبات تجاری و اداری از اهمیت فوق العاده ای در دنیای کنونی کسب و کار برخوردارند و چه بسا سرنوشت یک سازمان، موسسه یا نهاد کلان در گرو نحوه و کیفیت تعامل آن سازمان یا نهاد با جهان پیرامون باشد. زبان، نقش بسیار پررنگ و تعیین کننده ای در همه مراودات و مکاتبات تجاری ایفا می کند زیرا این عنصر، منجر به انتقال صحیح مقصود و خواسته های طرفین در این گونه مکاتبات می گردد. در حقیقت، مکاتبات و تعاملات مکتوب و آنلاین زمینه‌ساز ارتباطات تجاری و رسمی میان سازمان ها و اشخاص می باشند و با در نظر گرفتن گسترش همه جانبه فناوری ارتباطات و اطلاعات در دنیای امروز، به نظر می رسد که نامه‌نگاری‌ها و مکاتبات اداری و تجاری می بایستی در کمترین زمان ممکن و با نهایت دقت و وسواس از طریق مجراهایی همچون اینترنت، کامپیوتر، ایمیل، فکس ، تلفن های همراه و غیره انجام بپذیرند.

بدین ترتیب، اگر مکاتبات تجاری و رسمی و ترجمه مطلوب آنها در راستای فناوری های نوین و الزامات حاکم بر دنیای تجاری امروز حرکت نکنند، قطعاً ارتباطات و پیوندهای میان شرکت های بین المللی گسیخته خواهد شد و عملا ارتباط آنان با شرکا و متعاملین مد نظر خویش ضربه خواهد خورد. با نگاهی گذرا به پیرامون می توان مشاهده کرد که تجار و صاحبان حرفه ها و مشاغل گوناگونی اقدام به عقد قراردادهایی با طرفین خارجی نموده اند اما به دلیل ضعف زبانی خویش یا ترجمه نادرست ارائه شده، اطلاع و درک درستی از محتوای این گونه قراردادها نداشته اند و دچار ضرر و زیان های سنگینی گردیده اند. این در حالی است که با بهره گیری از مترجمین حرفه ای و باتجربه در حوزه ترجمه مکاتبات و اسناد تجاری و اداری می توان آبرو و اعتبار یک سازمان و یا شرکت را حفظ نمود و روابط تجاری عمیق و پایایی در این عرضه برای آنان متصور شد.

 موسسه دیجی مترجم به درستی این نیاز شرکت ها، سازمان ها و نهادها را مورد شناسایی قرار داده است و با گردآوری مجموعه ای از متبحرترین و حرفه ای ترین مترجمین این حوزه اقدام به ارائه خدمات تخصصی ترجمه مکاتبات و اسناد تجاری و نامه نگاری های اداری نموده است. این موسسه تا کنون افتخار کسب اعتماد طیف گسترده ای از نهادها، سازمان ها، شرکت های خصوصی و دولتی و همچنین اشخاص حقیقی و حقوقی را به خود اختصاص داده است و این اطمینان را به مشتریان گرامی خویش ارزانی داشته است که تمامی سفارش ها و مکاتبات آنان به‌صورت کاملاً محرمانه و ناشناس نزد ما به امانت سپرده خواهند شد و ترجمه ای بسیار مطلوب، دقیق و شفاف به آنان تقدیم می گردد.

انواع خدمات موسسه دیجی مترجم در زمینه ترجمه های تجاری، اداری و بازرگانی

  • ترجمه تخصصی متون حقوقی
  • ترجمه اداری و نامه نگاری ها
  • مکاتبات بازرگانی بین المللی
  • ترجمه حرفه ای اسناد دولتی و مدارک مالی
  • ترجمه اسناد مناقصه
  • ترجمه دقیق گزارش ها، دستور العمل ها و بخشنامه ها
  • ترجمه برشور و کاتالوگ.