پکیج ویژه محتوای چندرسانه ای

پکیج ویژه ترجمه فیلم، ترجمه فایل صوتی و محتوای چندرسانه ای

در دنیای کنونی، محتواهای چند رسانه ای به عنوان یکی از راه های موثر بازاریابی در جلب و جذب مخاطبین و مشتریان به شمار می آیند. از سوی دیگر، جهانی شدن شبکه ارتباطات باعث شده است تا ترجمه محتواهای چندرسانه ای از اهمیت بی بدیلی برخوردار گردد و نقش و تاثیرگذاری مترجمان کارآموزده و باتجربه در این عرضه روز به روز مبرهن تر شود. همان گونه که از نام این گونه محتواها مشخص است، این داده ها و محتواها در قالب هایی همچون متن و فایل های صوتی و تصویری تولید و عرضه می شوند ودر دنیای کنونی می توان ادعا کرد که محتوای چندرسانه‌ای از مرزهای زبانی و فرهنگی و جغرافیایی عبور کرده است زیرا درون مایه این گونه محتواها بسیار فراگیر و مخاطب پسند است و طیف گسترده ای از گروه ها و طبقه های اجتماعی را شامل می شود.

از سوی دیگر، رسانه های اجتماعی و محتواهای چندرسانه ای به سرعت در حال گسترش در جوامع گوناگون هستند و این امر نیز ترجمه این گونه محتواها را بااهمیت تر کرده است زیرا اصلی ترین هدف رسانه های اجتماعی، برقراری ارتباطاتی موثر و جهانی میان مخاطبان است و این امر نیز بدون در اختیار داشتن مترجمان متبحر و ترجمه هایی مطلوب و دقیق امکان پذیر نخواهد بود.
با این حال، ترجمه محتواهای چندرسانه ای تفاوت ماهوی با ترجمه سایر محتواها دارد زیرا در ترجمه این گونه محتواها می بایستی به جزئیات، پویایی و محتوای دقیق آنها توجه کرد و عدم رعایت ظرافت های زبانی و مفهومی منجر به کج فهمی و شکست فرآیند انتقال پیام در این گونه محتواها خواهد گردید. همچنین، مترجمان چندرسانه ای صرفا متکی بر دانش لغوی و دستوری خویش از زبان مقصد و مبدا نیستند و حتما آشنایی کامل و وافری با فرهنگ و ساختارهای غالب اجتماعی هر دو زبان دارند.


موسسه دیجی مترجم با درک این نیاز، پا به عرصه ترجمه محتواهای چندرسانه ای گذاشته است و با گردآوری مترجمان چندرسانه ای کارآزموده و حرفه ای و همچنین بهره گیری از نرم افزارها و حافظه های ویژه در این حوزه توانسته است خدمات بسیار باکیفیت و مطلوبی را در اختیار مشتریان و مخاطبین گرامی قرار دهد. گروه حرفه ای ترجمه چندرسانه ای دیجیمترجم،متشکل از مترجمینیباتجربه، متخصص و مجرب است که سالها در این زمینه فعالیت داشته اند. از سوی دیگر، تمامی این گونه ترجمه ها توسط گروه ویراستاری و کنترل کیفیت دیجی مترجم بررسی می شوند و ما می توانیم با افتخار اعلام کنیم کیفیت ترجمه های ارائه شده در حد فوق العاده بالا و مخاطب پسند می باشد.
خدمات ترجمه چندرسانه ای موسسه دیجی مترجم به شرح ذیل می باشند:

  • ترجمه دقیق و مفهومی انواع فایل های صوتی از جمله ترجمه فایل های صوتی علمی، خبری، عمومی، آموزشی و سخنرانی
  • ترجمه باکیفیت و روان انواع فایل های تصویری ازجمله برگردان و ترجمه فیلم های آموزشی، سینمایی و تلویزیونی،تخصصی، مستند و ویدئوهای تبلیغاتی
  • ترجمه پادکست (Podcast) های آموزشی و تجاری
  • پیاده سازی و ترجمه زیرنویس محتواها

شایان ذکر است که تمامی هزینه های نهایی ترجمه فیلم، ترجمه فایل صوتی و ترجمه محتواهای چندرسانه ای پس از بررسی فایل های مذکور اعلام می شود و در صورت توافق دوجانبه، کار ترجمه آغاز می گردد.