پکیج ویژه ترجمه مقالات ژورنال های بین المللی

ترجمه مقاله, ترجمه مقاله ISI توسط مترجمین حرفه ای و متخصص

گستردگی و تنوع چشم گیر رشته ها و گرایش های تخصصی باعث گردیده است تا ترجمه مقاله و به خصوص ترجمه مقاله ISI به یکی از دغدغه های اصلی محققین و پژوهشگران تبدیل گردد و لزوم ترجمه این گونه متون توسط مترجمین حرفه ای و متخصص را برجسته نماید زیرا اصطلاحات و ساختار تخصصی در گرایش های مختلف دارای بار معنایی و ساختاری بسیار متفاوتی هستند و این احتمال وجود دارد که مترجمین عمومی از درک آن عاجز باشند. در نتیجه، ترجمه مقاله، مخصوصا ترجمه مقاله isi حتما می بایستی توسط مترجمی انجام بپذیرد که در آن رشته، گرایش یا حوزه تخصصی، دانش آموخته گردیده باشد و از تجربه و تبحر مطلوبی در این امر برخوردار باشد.

کاربران محترم می توانند سفارشهای خود را به تناسب هزینه و زمان مد نظر خویش انتخاب نمایند. کاربران گرامی همواره در هنگام ثبت سفارش ها به نکات ذیل دقت نمایید:

  1. هر ۲۵۰ کلمه از متن مبدا، یک صفحه استاندارد به شمار می آید.
  2. حداقل تعداد کلمات هر سفارش، ۲۵۰ کلمه می باشد. بدین ترتیب، اگر سفارشی با تعداد کلمات کمتر از ۲۵۰ کلمه نیز در سامانه ثبت گردد، هزینه یک صفحه استاندارد ۲۵۰ کلمه ای برای آن سفارش لحاظ خواهد شد.
  3. تمامی سفارش ها به صورت تایپ شده تحویل می شوند و هیچ هزینه اضافی بابت تایپ سفارش ها دریافت نمی گردد.
  4. با توجه به نوع ترجمه (نیمه تخصصی، تخصصی و تخصصی ویژه) انتخابی از جانب کاربر، ضرایب جدول ذیل در قیمت نهایی سفارش های ترجمه لحاظ خواهد گردید:

نوع ترجمه

ضریب
نیمه تخصصی ۱
تخصصی ۱٫۵
تخصصی ویژه ۲

 

* ترجمه نیمه تخصصی: این سطح، مناسب مقالات و رساله هایی است که برای ارائه به کنفرانس یا سمینارهای داخلی و بین المللی نگاشته شده اند. این گونه متون توسط مترجمین متعهد سطوح طلایی و نقره ای ترجمه می شوند که در رشته یا حوزه مربوطه دارای تجربه و تبحر مناسبی هستند.

* ترجمه تخصصی: این سطح از ترجمه مقاله، مناسب مقالات علمی تخصصی است که برای ارائه در کنفرانس ها و همایش های تخصصی داخلی و بین المللی نگاشته شده اند یا اینکه به منظور چاپ در مجلات تخصصی ISI ارائه می گردند. این گونه متون توسط مترجمین متخصص و متعهد سطح طلایی ترجمه می شوند که در رشته یا حوزه مربوطه دارای تخصص هستند و سابقه بلندمدتی در  ترجمه این گونه متون دارند.

* ترجمه تخصصی ویژه: این سطح، مناسب مقالات علمی تخصصی ISI است که به منظور چاپ در مجلات معتبر جهانی و تخصصی ارائه می گردند. در این سطح، بهترین، کارآزموده ترین و باسابقه ترین مترجمان متخصص در زمینه سفارش مد نظر کاربر اقدام به ترجمه مقاله مذکور می نمایند.

هر صفحه استاندارد حاوی ۲۵۰ کلمه است. شایان ذکر است که این قیمت برای حالت عادی ترجمه می باشند. در سفارش های فوری،زمان نصف و قیمت دو برابر می شود.

قیمت ترجمه یک صفحه ۲۵۰ کلمه ای از فارسی به انگلیسی

۱۶۲۰۰ تومان