چرا دیجی مترجم

انجام ترجمه ها توسط مترجمین متعهد و حرفه ای

دیجی مترجم همواره تلاش کرده است همکاری بلندمدت و پویایی را با مترجمین حرفه ای پایه ریزی کند. همه مترجمین همکار از تحصیلات، تجربه و تخصص مورد نیاز در حوزه فعالیت خویش برخوردار هستند. در واقع، ارزیابان موسسه دیجی مترجم همواره بر کیفیت ترجمه های مترجمین نظارت کامل دارند تا حداکثر رضایت خاطر مشتریان عزیز تامین گردد.

دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک

دیجی مترجم با افتخار اعلام می دارد وبسایت این مرکز در مركزتوسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت،معدن وتجارت ثبت گردیده است و طبق گواهی این مرکز، کاربران و مشتریان گرامی می‌توانند با اطمینان کامل از خدمات دیجی مترجم استفاده نمایند.

تضمین کیفیت ترجمه ها توسط ارزیابان متخصص و باتجربه

یکی از نوآوری‌های دیجی مترجم در حوزه ترجمه، بهره گیری از ۳ مرحله کنترل کیفی پیوسته در فرآیندهای ترجمه می باشد. بدین ترتیب، این اطمینان به کاربران گرامی داده می شود که تمامی سفارش های ترجمه پیش از تحویل توسط ارزیابان حرفه‌ای و باتجربه به دقت و طبق معیارها و استانداردهای حرفه ای و علمی ترجمه، کنترل کیفی می‌شوند. از سوی دیگر، همه مترجمین متقاضی همکاری با Digi Motarjem نیز پیش از پیوستن به جمع مترجمین ما، به دقت ارزیابی می شوند تا این اطمینان حاصل گردد که تمامی سفارش ها توسط مترجمینی متخصص و متعهد و دارای قابلیت‌های لازم ترجمه می‌شوند. نهایتا اینکه پیگیری های متعدد و لحظه ای در حین انجام سفارش ترجمه باعث می گردد تا کیفیت ترجمه و تحویل به موقع تمامی سفارش ها تضمین گردد.

* دیجی مترجم، مورد اعتماد سازمان ها، نهادها و شرکت های بزرگ کشور

مفتخریم اعلام کنیم تا کنون نهادها و سازمان های خصوصی و دولتی بسیاری نسبت به ثبت سفارش های ترجمه خود در دیجی مترجم اقدام نموده اند و این امر گویای این حقیقت است که آنان از قیمت مناسب، کیفیت مطلوب و پاسخگویی لحظه ای تیم پشتیبانی DigiMotarjem رضایت و اطمینان کامل حاصل نموده‌اند.

بهره گیری از خدمات پشتیبانی و پاسخگویی بی‌نظیر

با توجه به رسالت مشتری مدارانه دیجی مترجم، تیم پشتیبانی این موسسه همواره کوشیده است خدمات جامع و کاملی را در حوزه پاسخگویی و پشتیبانی سفارش های ترجمه به مشتریان گرامی ارائه نماید و بدین طریق، تجربه‌ متمایز و متفاوتی را در این حیطه در اختیار مشتریان قرار دهد. در این راستا، همکاران تیم پشتیبانی دیجی مترجم تلاش می کنند در تمامی مراحل ثبت سفارش ترجمه، انجام ترجمه و در خلال بازه تضمین کیفیت ترجمه در کنار و همراه مشتریان محترم باشند که بازخوردهای مثبت آن در نظرات نویدبخش و مثبت کاربران و مشتریان گرامی مشهود می باشد. این مزیت و پاسخگویی باعث شده است موسسه دیجی مترجماز نگاه کاربران و مشتریاندر این حوزه نیز کارآیی و برجستگی فوق العاده اینسبت به سایر سرویس‌های آنلاین ترجمه در کشور داشته باشد.

 

تسهیل انجام سفارش های ترجمه و تحویل فایل به صورت تایپ شده

بهره گیری از سامانه قدرتمند آنلاین، رعایت اصول مشتری مداری و استخدام مترجمین متعهد و کارآزموده باعث گردیده است تا انجام و تحویل سفارش های ترجمه کاربران با سهولت و دقت بسیار بیشتری انجام بپذیرد. بدین ترتیب، مشتریان و کاربران محترم دیگر نگران جستجو و یافتن مترجمین متعهد و حرفه ای، تحویل دیرهنگام سفارش ها و یا لزوم مراجعه حضوری به دفاتر ترجمه نخواهند بود زیرا آنان به راحتی می توانند تنها با چند کلیک ساده، سفارش ترجمه خود را به صورت آنلاین ثبت کنند و باقی کار را به ما بسپارند. علاوه بر این، تمامی سفارش های ترجمه به صورت تایپ شده و در زمان مقرر تحویل خواهد شد.