درباره ما

سامانه دیجی‌مترجم

سامانهٔ دیجی مترجم، با ارائه خدمات نوآورانهٔ ترجمه، تلاش دارد تا بتواند، ترجمه‌‌های با کیفیتی در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد. از این رو این سامانه، با گنجاندن خدمات متنوع و گوناگون ترجمه توانسته‌ است، هر آنچه نیاز به ترجمه شدن دارد را پوشش دهد، در گستره‌ متنوع خدماتی ما، ترجمهٔ همزمان و حضوری، ترجمه کتاب، ترجمه اسناد و مدارک تجاری و اداری، ترجمه فایل‌های صوتی و تصویری، ترجمه عمومی و ترجمه مقاله ISI گنجانده شده است با توجه به این خدمات مشتریان ما می‌توانند اطمینان داشته باشند که تمام خدمات ترجمه‌ای که نیاز دارند توسط سامانهٔ ترجمه آنلاین دیجی مترجم انجام می‌شود.

ترجمه‌ای مطلوب با هر نوع بودجه‌ای

سامانهٔ دیجی مترجم با در نظر گرفتن طرح‌های سه‌گانهٔ طلایی، نقره‌ای و برنزی این امکان را برای تمام اقشار مختلف فراهم کرده است تا بتوانند با هر بودجه‌ و هزینه‌ای از ترجمه‌هایی با کیفیت و اصولی برخوردار شوند، مشتریان عزیز می‌توانند با انتخاب هر کدام از این طرح‌ها که مناسب بودجه و هزینهٔ آن‌هاست، سفارش‌های خود را تحویل بگیرند.

کیفیت خدمات ترجمه

در دیجی‌مترجم به کیفیت ترجمه‌های انجام شده اهمیت زیادی داده می‌شود؛ چرا که تمام ارزش یک ترجمه به کیفیت آن است به همین دلیل ما برای افزایش هر چه بیشتر سطح کیفی سفارش‌ها، سه مرحلهٔ مختلف کنترل کیفی در نظر گرفته‌ایم که تمام سفارش‌ها باید از این مراحل سه‌گانه عبور کنند و سپس به مشتریان تحویل داده شوند.
همچنین برای ایجاد استحکام در زیرساخت‌های سامانه دیجی مترجم، ما در مراحل استخدام مترجمانی که درخواست پیوستن به Digi Motarjem را دارند، پیش از هر چیز از صحت و کیفیت ترجمهٔ آن‌ها اطمینان کامل حاصل کرده و سپس شروع به همکاری با مترجمان می‌کنیم.

ترجمه تضمینی

Digi Motarjem برای افزایش سطح کیفیت ترجمه و رضایت مشتریان برای خدمات ترجمه‌ای که انجام می‌دهد، گارانتی و تضمین در نظر گرفته است. بنابراین مشتریان ما می‌توانند پس از تحویل سفارش، تا مدت زمانی که برای ترجمه تضمینی در نظر گرفته است، از کیفیت ترجمه مورد نظر اطمینان خاطر پیدا کنند و در صورت وجود هر گونه نارضایتی درخواست بازبینی درباره سفارش ترجمه شده داشته باشند و کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان به این درخواست‌ها رسیدگی می‌کنند.
ترجمه تضمینی دیجی مترجم شامل تمام خدماتی است که توسط مترجمان این سامانه انجام می‌شود و برای انجام آن هزینه اضافی از مشتریان دریافت نمی‌شود، بلکه ترجمه تضمینی جزو اصول کاری سامانهٔ Digi Motarjem است.

سرعت و دقت

خدمات مبتنی بر ترجمه، هنگامی که همراه با سرعت در انجام دادن و تحویل آن باشند می‌توانند برای بسیاری از مشتریان تعیین کننده باشند، به همین دلیل سامانهٔ دیجی مترجم با ارائه خدمات ترجمه آنلاین تلاش کرده است تا سفارش‌های ترجمه را در مدت زمان تعیین شده، به صورت تایپ شده، ویرایش شده و منظم تحویل دهد تا هیچ زمان اضافه‌ای از مشتریان گرفته نشود.
گاهی ممکن است در اثر سریع انجام دادن سفارش‌ها، اعمال دقت در ترجمه با خلل مواجه شود، دیجی مترجم این خلل را شناسایی کرده است و برای جلوگیری ایجاد آن، مراحل سه‌گانه کنترل کیفی را طراحی و به کار گرفته است.

اگر شما هم سفارش ترجمه دارید، با توجه به آنچه گفته شد، می‌توانید با خیالی آسوده سفارش خود را به سامانهٔ دیجی مترجم بسپارید…