ترجمه مقاله

ترجمه تخصصی مقاله ، ترجمه مقاله ISI ، مقاله ISI ، ترجمه آنلاین مقاله

مقاله ISI مهم‌ترین و علمی‌ترین مقاله‌ای است که یک پژوهشگر می‌تواند بنویسید و در مجله‌های علمی و پژوهشی داخلی و بین‌المللی چاپ و منتشر کند. مقاله ISI همانگونه از نامش پیداست، مقاله‌ای علمی و تخصصی است که نیاز به پژوهش‌های چندین ماهه و دقیق دارد.

همچنین نوشتن و دریافت پذیرش چاپ از مجله‌های معتبر علمی و پژوهشی برای نویسنده و مولف مقاله، مزایای علمی و دانشگاهی به همراه دارد، به عنوان مثال یکی از شرایط دریافت مجوز دفاع از رساله دکتری،‌ دریافت پذیرش چاپ مقاله ISI و مقاله علمی و پژوهشی است. همچنین چاپ و انتشار چنین مقاله‌هایی برای نویسنده و مولف آن یکی از معیارهای افزایش درجهٔ علمی وی در دانشگاه یا موسسه آموزشی متبوع است او است.

به همین دلایل است که مقاله ISI و علمی و پژوهشی، تخصصی‌ترین و علمی‌ترین مقاله به شمار می‌رود. در بسیاری از مواقع پژوهشگران و نویسندگان نیاز دارند تا مقاله تألیف شده‌شان را برای ارسال به نشریات بین‌المللی یا برای ارائه در کنفرانس‌ها و همایش‌های داخلی و خارجی ترجمه کنند.

همانگونه می‌دانید یک ترجمهٔ خوب می‌تواند ارزش یک متن را چندین برابر کند و یک ترجمهٔ نامناسب هم به همان اندازه می‌تواند از ارزش متن بکاهد. این موضوع دربارهٔ مقاله‌های علمی و مقاله ISI از حساسیت و اهمیت بیشتری برخوردار است؛ چرا که در این گونه مقاله‌ها، از اصلاحات تخصصی، علمی، ساختارهای ویژه پژوهشی و عبارات خاصی استفاده می‌شود که بسیاری از آن‌ها در زمینه‌های دیگر بار معنایی متفاوتی دارند. از این رو فقط یک مترجم حرفه‌ای که در زمینه موضوع مقاله دانش‌آموخته و متخصص است، می‌تواند ترجمه تخصصی مقاله را بر عهده بگیرد و از پس دشواری آن بر بیاید.

ترجمه تخصصی مقاله نیاز به آشنایی با ساختارهای مقاله ISI دارد؛ چرا که ساختار و فرمت این گونه مقالات با سایر متن‌های تفاوت‌های زیادی دارد و بسیاری از مترجمان عمومی با آن آشنا نیستند و تنها مترجمان متخصص می‌توانند این ساختارها را بررسی و ترجمه کنند.

دیجی‌مترجم،‌ با آگاهی اهمیت بسیار ترجمه مقاله ISI برای پژوهشگران، دانشجویان و استادان محترم شرایطی را فراهم کرده است تا پژوهشگران بتوانند بدون داشتن دغدغه‌های کیفی ترجمه تخصصی مقاله، با آسودگی خاطر و در کوتاه‌ترین زمان، ترجمه تخصصی مقاله‌ خودشان را به مترجمان متخصص دیجی مترجم بسپارند و در زمان مقرر به صورت آنلاین آن را تحویل بگیرند؛ چرا که دیجی مترجم علاوه بر برخورداری از همکاری مترجمان حرفه‌ای، از جدیدترین و به روزترین ابزارها و نرم‌افزارهای تخصصی ترجمه بهره‌مند است و توانسته است امکان ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی را نیز فراهم کند.

بسیاری از پژوهشگران، به دلیل حساسیت زیاد ترجمه مقاله تخصصی ترجیح می‌دهند از ترجمه آنلاین مقاله استفاده نکند و ترجمه آن را به موسسات آفلاین بسپارند اما با توجه به امکانات ویژه دیجی‌مترجم برای ترجمه آنلاین مقاله، پژوهشگران و استادان محترم می‌توانند از کیفیت ترجمه آنلاین مقاله در دیجی مترجم اطمینان حاصل کنند.

 

پژوهشگران محترم می‌توانند شرایط ترجمه تخصصی مقاله را در ادامه مشاهده کنند:

 • هر ۲۵۰ کلمه از متن مبدأ، یک صفحه استاندارد به شمار می‌آید.
 • حداقل تعداد کلمات هر سفارش، ۲۵۰ کلمه است. بنابراین اگر سفارشی با تعداد کلمات کمتر از ۲۵۰ کلمه نیز در سامانه ثبت شود، هزینه یک صفحه استاندارد ۲۵۰ کلمه‌ای برای آن سفارش لحاظ خواهد شد.
 • همهٔ سفارش‌ها به صورت تایپ شده تحویل داده می‌شوند و هیچ هزینه اضافی بابت تایپ سفارش‌ها دریافت نمی‌شود.

 

راهنمای انتخاب نوع پکیج ترجمه تخصصی مقاله و مقاله ISI

 • ترجمه مقاله‌ علمی و تخصصی که برای ارائه در کنفرانس‌ها و همایش‌های تخصصی داخلی و بین‌المللی نوشته شده‌اند، یا اینکه با هدف چاپ در مجلات تخصصی ISI  ارائه می‌شوند، توسط مترجمان متخصص و متعهد سطح طلایی ترجمه می‌شوند که در رشته یا زمینهٔ مقاله سفارش داده شده، دارای تخصص هستند و سابقه بلندمدتی در ترجمه این گونه مقاله‌ها دارند.
 • مقالات و رساله‌هایی که برای ارائه به کنفرانس یا سمینارهای داخلی و بین‌المللی نوشته شده‌اند، توسط مترجمان متعهد سطوح طلایی و نقره‌ای ترجمه می‌شوند که در رشته یا حوزه مربوطه دارای تجربه و تبحر مناسبی هستند.
 • مقالات و متون علمی مورد نیاز دانشجویان و پژوهشگران که با هدف مطالعه، تحقیق یا ارائه در کنفرانس‌ها و همایش‌های داخلی و بین‌المللی نوشته شده‌اند، توسط کارآزموده‌ترین و باسابقه‌ترین مترجمان متعهد سطوح طلایی، نقره‌ای و برنزی ترجمه می‌شوند.

ترجمه سطح طلایی

شروع قیمت از کلمه‌ای ۳۸۰ ریال

 • ترجمه‌ کاملا تخصصی به همراه بازخوانی
 • ترجمه شده توسط مترجمان متخصص و کارآزموده
 • مناسب برای مقالات ISI و کنفراس‌های بین‌المللی

ترجمه سطح نقره ای

شروع قیمت از کلمه‌ای ۲۰۰ ریال

 • ترجمه تخصصی
 • ترجمه شده توسط مترجمان متخصص در زمینه موضوع
 • با هزینه مقرون به صرفه مناسب برای پروژه‌های علمی و پایان‌نامه‌ها

ترجمه سطح برنزی

شروع قیمت از کلمه‌ای ۱۴۰ ریال

 • ترجمه ساده و روان
 • ترجمه شده توسط مترجمان دقیق و متعهد
 • بسیار مقرون به صرفه برای متن‌های عمومی