ترجمه مکاتبات ، اسناد تجاری و اداری

فرایند ترجمه مکاتبات، اسناد تجاری و اداری در دیجی‌مترجم چگونه است؟

 

اهمیت ترجمه اسناد تجاری در دنیای امروز تجارت

مکاتبات تجاری و اداری از اهمیت بسیاری در دنیای کنونی کسب و کار برخوردار هستند و چه بسا سرنوشت یک سازمان، موسسه یا نهاد کلان در گرو نحوه و کیفیت تعامل آن سازمان یا نهاد با جهان پیرامون باشد.

زبان، نقش بسیار پررنگ و تعیین‌کننده‌ای در همه مراودات و مکاتبات تجاری برعهده دارد؛ چرا که این عامل تعیین‌کننده، منجر به انتقال صحیح مقصود و خواسته‌های طرفین در این گونه مکاتبات می‌شود.

در حقیقت، مکاتبات، تعاملات مکتوب و آنلاین زمینه‌ساز ارتباطات تجاری و رسمی میان سازمان‌ها و اشخاص است و با در نظر گرفتن گسترش همه جانبهٔ فناوری ارتباطات و اطلاعات در دنیای امروز، نامه‌نگاری‌ها، مکاتبات اداری و تجاری نیز باید در کمترین زمان ممکن و با نهایت دقت انجام بپذیرند.

 

پیامدهای استفاده نکردن از ترجمه اسناد اداریو ترجمه اسناد تجاری

اگر ترجمه مکاتبات تجاری و رسمی در راستای فناوری‌های نوین و بایدهای حاکم بر دنیای تجاری امروز حرکت نکند، قطعاً ارتباطات و پیوندهای میان شرکت‌های بین‌المللی گسیخته خواهد شد و ارتباط آنان با شرکاء و طرفین دادوستدها دچار آسیب‌های جبران‌ناپذیر خواهد شد.

با نگاهی گذرا به مسائل پیرامون قراردادها و مکاتبات تجاری و اداری می‌توان مشاهده کرد که بارزگانان، صاحبان حرفه‌ها و مشاغل گوناگونی که اقدام به عقد قراردادهایی با طرفین خارجی کرده‌اند، به دلیل ضعف‌ها و کاستی‌های زبانی خویش یا ترجمهٔ نادرست ارائه شده، آگاهی و درک درستی از محتوای این گونه قراردادها به دست نیاورده‌اند و از این رو دچار ضرر و زیان‌های سنگینی شده‌اند.

 

راه حل چیست؟

با بهره‌گیری از مترجمان حرفه‌ای و باتجربه در زمینهٔ ترجمه مکاتبات و اسناد تجاری و اداری می‌توان آبرو و اعتبار یک سازمان و یا شرکت را در سطح بین‌المللی حفظ و حراست کرد. همچنین در نتیجه نه‌تنها چنین اتفاقاتی رخ نخواهد داد بلکه روابط تجاری عمیق و پایداری در این عرصه برای شرکت‌ها و سازمان‌ها ایجاد خواهد شد.

 

دیجی مترجم چگونه ترجمه اسناد تجاری و ترجمه اسناد اداری را بر عهده می‌گیرد؟

سامانهٔ دیجی‌مترجم با شناسایینیاز مبرم شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهادهادر زمینهٔ ترجمه نامه اداری و ترجمه مکاتبات و ترجمه اسناد اداری، مجموعه‌ای از مجرب‌ترین و زبده‌ترین مترجمان حرفه‌ای سراسر کشور را گرد هم آورده است تا با ارائهٔ خدمات تخصصی ترجمه مکاتبات و اسناد تجاری و ترجمه نامه اداری توسط این گروه از مترجمان، این نیاز را برطرف کند.

دیجی‌مترجم با ارائه این خدمت تاکنون، افتخار کسب اعتماد طیف گسترده‌ای از نهادها، سازمان‌ها، شرکت‌های خصوصی و دولتی و همچنین اشخاص حقیقی و حقوقی را به دست آورده است.

مشتریان گرامی دیجی‌مترجم می‌توانند اطمینان خاطر داشته باشند که همهٔ سفارش‌ها و مکاتبات آنان به‌صورت کاملاً محرمانه و ناشناس نزد این سامانه به امانت خواهد بود. علاوه بر این با سفارش ترجمه مکاتبات و اسناد تجاری و اداری به دیجی‌مترجم در نهایت ترجمه‌ای دقیق و شفاف، با کیفیت بالا در اختیار خواهند داشت.

 

انواع خدمات موسسه دیجی‌مترجم در زمینه ترجمه مکاتبات و اسناد تجاری و اداری و نامه اداری

  • ترجمه تخصصی متون حقوقی
  • ترجمه اداری و نامه‌نگاری‌ها
  • مکاتبات بازرگانی بین‌المللی
  • ترجمه حرفه ای اسناد دولتی و مدارک مالی
  • ترجمه اسناد مناقصه
  • ترجمه دقیق گزارش‌ها، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌ها
  • ترجمه برشور و کاتالوگ