سوالات متداول

منظور از خدمات طلایی، نقره‌ای و برنز دیجی مترجم چیست؟

برای افزایش قدرت انتخاب مشتریان و پوشش همه جانبه مشتری‌مداری، شبکه دیجی مترجم بر اساس ارزیابی کیفی بسیار دقیق، مترجمان خود را به سه گروه طلایی، نقره‌ای و برنز تقسیم کرده است تا سفارش‌دهنده بتواند سفارش خود را بنا بر اهمیت کیفیت و هزینه ترجمه در سه سطح طلایی (مترجمان ممتاز و مجرب)، نقره‌ای (مترجمان حرفه‌ای) و برنزی (مترجمان عمومی) ثبت کند.

در حال حاضر دیجی‌مترجم خدمات ترجمه را بر اساس چه زبان‌هایی انجام می‌دهد؟

در سامانهٔ دیجی‌مترجم زبان‌های انگلیسی، فرانسه، عربی، آلمانی، ایتالیایی، روسی، اسپانیولی و ترکی استانبولی سفارش برای ترجمه پذیرفته می‌شود.

قیمت و زمان سفارش‌ها در سیستم چگونه و بر چه اساس تعیین می‌شود؟

ما سفارش‌ها را در دو دستهٔ سفارش‌های عادی و فوری از مشتریان دریافت می‌کنیم و بر اساس تفاوت‌های این دو دسته، قیمت ترجمه نیز متفاوت است.

زمان انجام و تحویل سفارش فوری تقریبا نصف زمان عادی خواهد بود. چنانچه می‌خواهید سفارش شما سریعتر از زمان‌های تعیین شده در سایت انجام شود، با شماره تلفن‌ ۰۲۱-۸۸۷۲۴۳۸۴ تماس بگیرید؛ دیجی‌مترجم در صورت امکان، سفارش شما را سریعتر تحویل خواهد داد.

همچنین برای رعایت عدالت هم برای مشتری و هم مترجم، قیمت‌گذاری برای سفارش‌ها براساس تعداد کلمات تخمینی انجام می‌شود.

ثبت سفارش در سایت دیجی‌مترجم چگونه است؟

مراحل ثبت سفارش را می‌توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

ثبت سفارش

فرمت استاندارد فایل‌هایی که می‌توان در دیجی‌مترجم بارگذاری کرد چیست؟

فایل‌های با پسوند doc, txt، فایل‌های استانداردی است که سیستم قابلیت شمارش تعداد کلمات آن‌ها را به صورت خودکار داراست.

سیستم‌های اطلاع‌رسانی دیجی مترجم برای اطلاع سفارش‌های آمادهٔ تحویل چیست؟

دیجی مترجم با استفاده از ایمیل و SMS  سفارش‌های آماده تحویل را به شما اطلاع می‌دهد. همچنین در صورت نیاز از طریق پشتیبانی تلفنی می‌توانید از انجام سفارش خود اطلاع پیدا کنید.

سفارش انجام شده چگونه و در کجا تحویل داده می‌شود؟

بعد از پایان مرحله ترجمه، سفارش به صورت تایپ‌شده، در پنل شخصی شما قرار خواهد گرفت. برای مشاهده و دریافت آن باید وارد سایت دیجی‌مترجم شوید و در صفحه سفارش‌های خود فایل سفارش انجام شده را دانلود کنید.

چگونه با کارت‌های عضو شتاب هزینهٔ ترجمه را پرداخت کنیم؟

در این روش، در صفحه پرداخت سفارش، گزینه «پرداخت آنلاین» را انتخاب می‌کنید، سپس با کلیک روی دکمهٔ «ادامه» وارد صفحهٔ «تأیید نهایی سفارش» می‌شوید و پس از تأیید و کلیک روی دکمهٔ «ادامه» از سایت دیجی‌مترجم خارج و به صفحه «درگاه پرداخت» وارد می‌شوید.

در این صفحه مشخصات کارت خود را که شامل شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی مندرج شده روی کارت)، رمز اینترنتی (این رمز را باید از بانک صادرکننده کارت خود بگیرید)، کد CVV2 (یک کد سه رقمی یا چهاررقمی است که در پشت کارت شما نوشته شده است) و همچنین سال و ماه انقضای کارت خود (در پشت کارت درج شده است) را وارد کرده و روی دکمه «پرداخت» کلیک کنید. چنانچه مشکلی از نظر اعتبار حساب و مشخصات کارت شما نباشد پرداخت انجام می‌شود و دوباره به سایت دیجی مترجم هدایت می‌شوید. پرداخت شما انجام شده است و سفارش‌تان طبق زمان درخواستی شما تحویل داده می‌شود.

تضمین امنیت پرداخت آنلاین چگونه است؟

با توجه به این که در مرحله پرداخت شما به درگاه پرداخت بانک ارجاع داده می‌شوید، تمام موارد امنیتی به درگاه پرداخت اینترنتی بانک مربوط می‌شود که توسط بانک تضمین شده است.

چه بانک‌هایی پرداخت اینترنتی را پشتیبانی می‌کنند؟

تمامی کارت‌های عضو شتاب از  پرداخت اینترنتی پشتیبانی می‌کنند. در حال حاضر کارت بانک‌های پارسیان، اقتصاد نوین، توسعه صادرات، رفاه، سامان، کشاورزی، ملت و صنعت و معدن قابلیت خرید اینترنتی را دارند.

پشتیبانی دیجی مترجم چگونهاست و نحوه استفاده از آن به چه صورت است؟

در صورت نیاز به تماس با پشتیبانی یا مترجمان، می‌توانید با انتخاب گزینه «پشتیبانی» در صفحه اصلی خود یا روی یک سفارش خاص، پیام خود را به گروه پشتیبانی منتقل کنید و از همان طریق پیگیر دریافت پاسخ خود باشید.

چگونه درخواست بازبینی دوباره سفارش را ارسال کنیم؟

برای بازبینی سفارش، کافی است از طریق بخش پشتیبانی درخواست خود را بفرستید تا توسط تیم سردبیری بررسی شود و در صورت تأیید درخواست، فرایند بازبینی انجام شود، لازم به ذکر است، درخواست‌هایی که در مدت تعیین شده ۴۸ ساعته فرستاده نشود، بررسی نمی‌شوند.

آیا دیجی مترجم، خدمات بومی‌سازی وب سایت را نیز انجام می‌دهد؟

اگر تصمیم دارید سیستم‌های اطلاع‌رسانی خود مانند وبسایت‌ها، خبرنامه‌ها، روزنامه‌ها، نشریه‌ها و… را به صورت چند زبانه داشته باشید، دیجی مترجم این قابلیت را دارد که محتوای زبان اصلی سیستم اطلاع‌رسانی شما را به زبان‌های دلخواه و در کمترین زمان و بالاترین کیفیت به صورت کاملاً به‌روز و همزمان برگرداند.

آیا دیجی مترجم، خدمات ترجمهٔ سازمانی، از جمله ترجمهٔ نامه‌های اداری تخصصی، ترجمه بولتن‌های تخصصی و اسناد اداری را نیز ارائه می‌دهد؟

بله، برای سفارش خدمات ترجمهٔ سازمانی می‌توانید در صفحه «تماس با ما» برای کارشناسان پیام بگذارید، یا در ساعات اداری با تلفن‌ ۰۲۱-۸۸۷۲۴۳۸۴ تماس بگیرید تا سفارش ثبت و انجام شود.

آیا دیجی مترجم امکان حضور و همراهی مترجم برای هیأت‌های خارجی در ایران را فراهم می‌کند؟

بله، برای انجام هماهنگی در صفحه «تماس با ما» پیام بگذارید، یا در ساعات اداری با تلفن‌ ۰۲۱-۸۸۷۲۴۳۸۴ تماس بگیرید.

آیا دیجی مترجم خدمات ترجمه آنلاین در ویدئو کنفرانس‌ها را نیز ارائه می‌دهد؟

بله، برای انجام هماهنگی در صفحه «تماس با ما» پیام بگذارید، یا در ساعات اداری با تلفن‌ ۰۲۱-۸۸۷۲۴۳۸۴ تماس بگیرید.

آیا دیجی مترجم، امکان اعزام مترجم به همراه هیأت اعزامی به خارج از کشور را دارد؟

بله، برای انجام هماهنگی در صفحه  «تماس با ما» پیام بگذارید، یا در ساعات اداری با تلفن‌ ۰۲۱-۸۸۷۲۴۳۸۴ تماس بگیرید.

چگونه می‌توان عضو خانوادهٔ بزرگ مترجمان دیجی‌مترجم شد؟

برای پیوستن به خانواده دیجی‌مترجم، در صفحهٔ اول سایت روی گزینه «استخدام مترجم» کلیک کنید و مشخصات خواسته شده را وارد کنید، سپس منتظر تماس دیجی‌مترجم برای تعیین وقت مصاحبه باشید.