سفارش ترجمه

سفارش ترجمه

سطوح کیفی: تمام سفارش‌های انگلیسی به فارسی در ۳ طرح طلایی، نقره ای و برنزی و سفارش‌های فارسی به انگلیسی در ۲ دسته طلایی، نقره‌ای قرار می‌گیرند، زبان‌های دیگر فقط در سطح طلایی ترجمه می‌شوند.

انتخاب مترجم: اگر قبلا از دیجی‌مترجم استفاده کرده‌اید و تمایل به انتخاب مترجم خاصی دارید، شماره سفارش قبلی خود یا شماره مترجم را وارد کنید تا سفارش شما در حساب کاربری مترجم قرار گیرد. اگر مترجم امکان انجام سفارش را نداشته باشد، مترجم دیگری آن را انجام خواهد داد.

نوع پرداخت

  • پرداخت آنلاین: اگر رمز دوم کارت شتاب خود را دارید، می‌توانید از طریق درگاه بانک ملت پرداخت خود را انجام دهید. (پرداخت با تمام کارت‌های عضو شتاب امکان‌پذیر است).
  • واریز بانکی: می‌توانید با انتخاب شماره حساب یا شماره کارت موسسه و مراجعه به بانک پاسارگاد یا دستگاه ATM هزینه را پرداخت کنید و در سایت دیجی مترجم، در بخش واریز بانکی، اطلاعات واریزی شامل تاریخ˛شماره فیش یا شماره ارجاع را ثبت کنید.

نحوه پیگیری و دریافت سفارش

  • اطلاعات پیگیری سفارش از طریق ایمیل و  پیامک ارسال می‌شود.
  • سفارش‌های آماده شده با پیامک و ایمیل به شما اطلاع‌ داده می‌شود.
  • با مراجعه به سایت می‌توانید فایل ترجمه شده دارای سربرگ دیجی‌مترجم را دانلود کنید.

گارانتی کیفی

  • اگر ترجمه دارای ایراد باشد با بررسی تیم کنترل کیفی و تأیید درخواست بازبینی کاربر ۲ راه برای رفع مشکل در نظر گرفته شده است.
  • اگر اشکال‌ها قابل پذیرش باشد، ترجمه با صلاحدید کارشناسان کنترل کیفی دوباره ویرایش خواهد شد.
  • اگر سفارش از کیفیت لازم در طرح خود (برنزی˛ نقره ای و یا طلائی) برخوردار نباشد سفارش شما مرجوع و مترجم دیگری دوباره آن را ترجمه خواهد کرد.

تحویل بخش به بخش

اگر سفارش بیش از ۱۲۰۰۰ کلمه باشد، در چندین بخش تحویل داده می‌شود. در تحویل بخش به بخش می‌توانید پس از بررسی بخش تحویل داده شده نظر خود را برای ادامه کار و یا اصلاح اشکالات احتمالی اعلام کنید تا ترجمه نهایی را با کیفیت بالاتری دریافت کنید.

نحوه ویرایش مشخصات کاربری

در بخش می‌توانید مشخصات کاربری، اطلاعات پروفایل خود شامل نام، نام خانوادگی، پست الکترونیک، گذرواژه، موبایل، آدرس و کدملی و عکس را ویرایش کنید.

بخش مدیریت مالی

در بخش مدیریت مالی می‌توانید فهرست مالی ترجمه‌هایی را که در موسسه دیجی‌مترجم ثبت کرده‌اید ببینید. در این فهرست، تمام ترجمه‌های ثبت شده، مبلغ، تعداد کلمات و زمان ارسال سفارش وجود دارد.

نکات مهم

اگر مغایرتی میان هزینه واقعی ترجمه و مبلغ واریزی مشتری مشاهده شود، مشتری باید مبلغ مابه‌التفاوت را واریز کند و تصویر فیش واریزی را اسکن و بارگذاری کند.

اگر مشتری هزینه انجام سفارش را واریز کند و پس از واریز حداکثر تا ۴ ساعت بعد، از انجام ترجمه منصرف شود، هزینه واریزی پس از طی مراحل اداری و مالی به شماره حساب یا کارت وی بازگردانده می‌شود.

اگر مشتری پس از گذشت بیش از ۴ ساعت از واریز هزینه، درخواست بازگشت هزینه داشته باشد، ۱۰ درصد از کل هزینه واریزی کسر می‌شود و مابقی مبلغ پس از طی مراحل اداری و مالی به شماره حساب یا کارت وی بازگردانده می‌شود.

نحوه عضویت در سایت و ورود به سامانه

به منظور ثبت نام در سایت دیجی مترجم و ثبت سفارش لطفاً وارد سایت Digimotarjem.com شده و گزینه ثبت نام کنید وسفارش دهید را انتخاب نمایید. این فرم دربرگیرنده اطلاعات شخصی شما جهت برقراری ارتباط می باشد. برای پر نمودن فرم ثبت نام به نکات زیر دقت فرمائید :

  • وارد نمودن مواردی که با علامت ستاره مشخص شده اند، اجباری است.
  • حداقل طول مجاز برای کلمه عبور،چهار حرف می باشد.