خدمات ترجمه

موسسه دیجی مترجم با استفاده از بهترین و کارآمدترین مترجمان، انجام تمامی خدمات ترجمه شما را بر عهده می‌گیرد.انجام ترجمه دقیق توسط حرفه‌ای‌ترین مترجمان جهت انجام کلیه پروژه‌های کنفرانسی و ژورنالی،دانشگاهی،پزشکی و….در راستای پیشرفت و پیشبرد اهداف شما و همراهی تا به نتیجه رساندن زحمات و افتخاراتتان در راه کسب علم و تعالی کشور عزیزمان از جمله تعهدات این موسسه می باشد.

ترجمه مقالات دانشجویی، تحقيق، كتب و پايان نامه های دانشجویی براي دانشجويان و اساتيد دانشگاه ها در هر نقطه اي از كشور عزيزمان ايران، از بيشترين سفارشات انجام شده توسط موسسه دیجی مترجم مي باشد.

دانشجویان، اساتید و پژوهش‌گران ممکن است برای کاربردهای بسیاری نیازمند انجام ترجمه مقاله باشند. فعالیت‌هایی مانند نگارش پایان‌نامه، نگارش مقاله برای ارائه به کنفرانس‌ها، نگارش و چاپ مقاله در ژورنال‌های ISI و … همگی نیازمند درک و ترجمه مقالات را دارند. براین اساس می‌توان خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی را یکی از نیازهای اساسی دانشجویان برشمرد.

با رشد سریع علم ، نیاز به ترجمه کتابهای علمی در رشته های مختلف به ویژه رشته های علوم مهندسی، علوم پزشکی و علوم پایه روز به روز بیشتر احساس می شود که البته ترجمه کتابهای درسی و منابع دانشگاهی در این میان، اهمیت به مراتب بیشتری دارد. بنابراین، موسسه دیجی مترجم قصد دارد با تلاش هر چه بیشتر و با ترجمه فوری و به موقع و همچنین ارائه ترجمه های با کیفیت هر چه بیشتر نقش خود را در عرصه ترجمه متون دانشگاهی ایفا کند.

می‌توانید با ترجمه سایت خود به زبان انگلیسی (به‌طور حداقلی می‌توانید وب‌سایت خود را به پرکابردترین زبان بین‌المللی یعنی انگلیسی ترجمه کنید)، وب‌سایت شما از یک سایت محلی به کسب‌وکاری بین‌المللی تبدیل خواهد شد. امروزه قریب به اتفاق سایت‌های موفق در عرصه‌ی بین‌المللی از دو یا چند زبان برای معرفی کالاها و خدمات خود استفاده می‌کنند. مشتریان نیز که از اینترنت برای یافتن کالاها و خدمات موردنیاز خود استفاده می‌کنند، تمایل دارند از زبان انگلیسی برای یافتن و خواندن مطالب مرتبط استفاده کنند.

با توجه به نیاز مخاطبان ، موسسه دیجی مترجم نسبت به جذب نیرو (مترجم مجرب و ویراستار) به منظور ارائه سرویس تخصصی ویراستاری متن اقدام نمود. موسسه دیجی مترجم، سرویس ویراستاری تخصصی، فوری، دانشجویی و آنلاین متون را به صورت تمام وقت ارائه می نماید.

بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی به ترجمه بروشور های تبلیغاتی شرکت خود و یا شرکت های رقیب و همکار نیاز دارند . در برخی ایام بازار رقابت به گونه ای است می بایست در بازه زمانی بسیار بسیار محدود نسبت به ترجمه و طراحی محتوای برشورهای انگلیسی و فارسی اقدام نمود. موسسه دیجی مترجم به عنوان موسسه ای آنلاین و فعال در حوزه ترجمه تخصصی و فوری، در بخش بروشور با در اختیار تیم طراحی و گروه مترجمین مجرب ، از توانمندی بالایی در نهایی نمودن پروژه برخوردار می باشد و با هزینه ای بسیار مناسب نسب به تحویل برگردان بروشور به صورت تایپ شده همراه با طراحی (در صورت درخواست شرکت های طرف قرارداد) را ارائه می نماید .