درباره ما

دیجی مترجم با هدف ارائه خدمات الکترونیکی ترجمه با کیفیت، توسط عده ای از متخصصین ایرانی صنعت IT و اساتید فن ترجمه دایر شده است. ما با گردآوری مجموعه ای از بهترین مترجمین داخلی و خارجی در تمام زمینه های تخصصی و غیرتخصصی بستری برای ارائه خدمات مطمئن، سریع و با کیفیت ترجمه در هر نقطه ای از این کره خاکی که تحت پوشش شبکه اینترنت باشد فراهم نموده ایم.
با توجه به نیازها و انتظارات جامعه پژوهشگران، دانشجویان و محققین گرامی کشورمان ایران، موسسه دیجی مترجم کوشیده است زمینه همکاری و تعامل مثبتی را با طیف گسترده ای از نیروهای جوان و نخبه در حوزه ترجمه برقرار کند و توانسته است با فراهم آوردن بستری مناسب و فناورانه به ارائه ۲۴ ساعته خدمات تخصصی ترجمه در محیطی امن و بدوم نیاز به مراجعه حضوری مبادرت ورزد.
کاربران محترم مي توانند تنها به وسيله انجام يک فرآیند کوتاه اقدام به ثبت سفارش ترجمه هاي آنلاين خود در طیف گسترده ای از زمینه ها نمايند. امکان انتخاب زمان تحویل ترجمه، کیفیت و نیز امکان برقرار نمودن ارتباط درون سامانه ای از امکانات ویژه سامانه دیجی مترجم می باشد.
از سوی دیگر، این مرکز با حفظ استانداردهای بین المللی ترجمه اقدام به بسترسازی جهت ارائه خدمات نوین ترجمه نموده است. در این راستا، بهره گیری از فناوری های نوین و پیشرفته حوزه ترجمه از جمله نرم افزارهای حافظه ترجمه (SDL Trados)، پیکره های موازی و مقایسه ای و نرم افزارهای کمک مترجم در سرلوحه کار این موسسه تخصصی ترجمه قرار گرفته است تا خدماتی هرچه مطلوب تر در اختیار مشتریان و کاربران محترم قرار گیرد.
مجموعه ی ما همواره بر احترام کامل به حقوق مشتریان و مترجمان گرامی به عنوان سرمایه های اصلی خود تاکید داشته است. در همین راستا، دیجی مترجم مفتخر است تمامی ترجمه های انجام گرفته توسط مترجمین حرفه ای خویش را تضمین کیفی نماید تا همکاری و تعامل ما با مشتریان توام با رضایت و اعتماد باشد.